Biuro Obsługi Klienta MyDeal.pl - zadzwoń 22 250 20 61 lub napisz do nas

Praca

NASZ ZESPÓŁ

Jesteśmy dynamicznym, efektywnym, a przy tym wesołym i pełnym pasji działania zespołem młodych ludzi. Naszym sekretem jest wiara w nieograniczone możliwości rozwoju, bezpośrednia komunikacja oraz jednomyślne nastawienie na sukces. Wyróżnia nas fajna atmosfera pracy oraz uczciwe podejście do biznesu. Z racji naszego intensywnego rozwoju poszukujemy nowych pracowników, którzy zainspirują nas ciekawymi pomysłami na jeszcze efektywniejsze działanie firmy.

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE

Jeśli czujesz, że jesteś osobą idealnie pasującą do naszego zespołu, potrafisz zarażać swoją pasją działania oraz chcesz brać udział w budowaniu nowoczesnej firmy internetowej – aplikuj do nas.


ZOBACZ NASZE OFERTY PRACY


ZOSTAW NAM SWOJE CV

Szukamy dynamicznych osób o niestandardowym podejściu do realizacji zadań. Jeśli nie boisz się wyzwań, masz wiele do zaoferowania nam jako pracodawcy a nie znajdujesz powyżej idealnej dla siebie oferty pracy – zostaw nam swoje CV. W temacie maila wpisz dział, w którym chcesz pracować a w treści maila krótką notkę dlaczego warto z Tobą współpracować. Być może w przyszłości odezwiemy się właśnie do Ciebie.

Wyślij swoje CV na adres: praca@mydeal.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także w celu przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).Do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej :)

MyDeal.pl - miasto jakiego nie znasz

MyDeal.pl jest internetowym serwisem zakupów grupowych. Stworzony został z myślą o osobach, które cenią sobie wysoką jakość i niską cenę. Każdego dnia dostarczamy nowe promocje na popularne usługi, ciekawe podróże i przydatne produkty. Wszystko z rabatem nawet do 93%. Jeśli poszukujesz sposobu na spędzenie wolnego czasu, na MyDeal znajdziesz kupony do restauracji, sushi barów, pubów i ciekawych miejsc w Twoim mieście. Mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Poznania, Katowic i pozostałych miast śląskich, Wrocławia, czy Trójmiasta mogą skorzystać z promocji na usługi z kategorii zdrowie i uroda, gastronomia, kursy i szkolenia. Atrakcyjne ceny obejmują również bilety na koncerty, do teatrów oraz wejściówki do klubów sportowych. Oferty z tańszymi usługami odnajdą także osoby mieszkające w mniejszych miastach, jak np. Bydgoszcz, Toruń, czy Olsztyn.

Nie tylko usługi

MyDeal.pl to pierwszy w Polsce serwis zakupów grupowych, który uruchomił platformę z ofertami turystycznymi. Jeśli chcesz wyjechać z bliskimi na weekend, szukasz miejsca na dłuższe wakacje, zarówno w kraju, jak i zagranicą, przygotowaliśmy propozycje specjalnie dla Ciebie. Zabytkowe zamki, relaks w eleganckim Spa, regeneracja sił w uzdrowisku, romantyczny wyjazd we dwoje lub rodzinny urlop – to tylko kilka dostępnych możliwości, jakie znajdziesz w zakładce MyDeal Podróże. Serwis oferuje również wysokiej jakości kosmetyki, ubrania i dodatki znanych, światowych marek. Jeśli potrzebujesz produktów codziennego użytku, na MyDeal Sklepy znajdziesz m.in. zestawy garnków, odkurzacze. Stylowe elementy wyposażenia wnętrz, jak plakaty, fotoobrazy to świetny pomysł na prezent, a markowe ubrania i przyrządy do ćwiczeń ułatwią utrzymanie idealnej sylwetki. Wszystko wysokiej jakości i tanio - w cenie niższej niż regularna. Każdą ofertę możesz skomentować na forum Użytkowników, lub wystawiając opinie o wykorzystanym kuponie.

MyDeal.pl – zakupy grupowe


© MyDeal sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Bądź z nami

Biuro Obsługi Klienta MyDeal.pl - zadzwoń 22 250 20 61 lub napisz do nas