Biuro Obsługi Klienta MyDeal.pl - zadzwoń 22 250 20 61 lub napisz do nas

MyDeal

MyDeal sp. z o. o. powstała w marcu 2010 roku. MyDeal.pl to strona internetowa, gdzie co kilka dni proponujemy ciekawy sposób na spędzenie czasu kilkadziesiąt procent poniżej normalnej ceny. Zapewniając firmom odpowiednią ilość klientów, możemy zaproponować bardzo atrakcyjne rabaty. Dzięki sile jaką daje grupowe kupowanie, tworzymy wyjątkowe okazje. Nasze biuro mieści się w Warszawie, ale w całej Polsce są nasi przedstawiciele, którzy szukają najciekawszych miejsc w swoich miastach. Znają je jak własną kieszeń, dzięki czemu nasze oferty są tak kuszące. Tworząc MyDeal postanowiliśmy sobie, że stworzymy stronę, z której sami chcielibyśmy korzystać. Poniżej trzy podstawowe zasady, których przestrzegamy na MyDeal:

Wszyscy wygrywają

Na MyDeal wygrywają wszyscy. Lubimy sport, ale ma on jedną wadą – w każdej dyscyplinie ktoś zawsze musi przegrać. U nas wszyscy mogą być zwycięzcami. Z jednej strony nasi użytkownicy, którzy korzystając z MyDeal mogą spróbować nowych rzeczy i poznać nowe miejsca. Wszystko za wyjątkowo niską cenę. Wygrywają też właściciele tych miejsc, bo dzięki MyDeal zdobywają nowych odpowiednich dla swojego biznesu klientów, którzy zadowoleni z ich usług, na długo pozostaną im wierni. Jednym słowem wspieramy dobre miejsca.

Uczciwość i rzetelność

Na MyDeal wszystkie zasady są czytelne. Mówimy o wszystkim otwarcie i wszystko jest jasne. Wszystko dlatego, że sami nie znosimy gwiazdek i pism małym drukiem.

Obsługa klienta na amerykańskim poziomie

W wielu dziedzinach chcemy konkurować ze Stanami Zjednoczonymi, ale w jednej z nich jest to bardzo trudne – obsługa klienta, czyli słynny amerykański customer service. Chcemy stworzyć zupełnie nowy standard obsługi klienta i to zawsze podkreślamy naszym partnerom, którzy oferują swoje usługi na MyDeal.

Przygotowaliśmy dla Was bardzo przystępny FAQ, gdzie znajdziecie odpowiedzi na większość pytań. Masz jakiś nietypowy problem, pytanie lub wątpliwość - skontaktuj się z nami. Jeśli napiszesz mailem, odpiszemy najszybciej jak się da. Jeśli wolisz porozmawiać, po prostu zadzwoń. Telefon odbierze życzliwy człowiek. Sprawdź sam i przekonaj się, że również w Polsce można być świetnie obsłużonym.

MyDeal.pl - miasto jakiego nie znasz

MyDeal.pl jest internetowym serwisem zakupów grupowych. Stworzony został z myślą o osobach, które cenią sobie wysoką jakość i niską cenę. Każdego dnia dostarczamy nowe promocje na popularne usługi, ciekawe podróże i przydatne produkty. Wszystko z rabatem nawet do 93%. Jeśli poszukujesz sposobu na spędzenie wolnego czasu, na MyDeal znajdziesz kupony do restauracji, sushi barów, pubów i ciekawych miejsc w Twoim mieście. Mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Poznania, Katowic i pozostałych miast śląskich, Wrocławia, czy Trójmiasta mogą skorzystać z promocji na usługi z kategorii zdrowie i uroda, gastronomia, kursy i szkolenia. Atrakcyjne ceny obejmują również bilety na koncerty, do teatrów oraz wejściówki do klubów sportowych. Oferty z tańszymi usługami odnajdą także osoby mieszkające w mniejszych miastach, jak np. Bydgoszcz, Toruń, czy Olsztyn.

Nie tylko usługi

MyDeal.pl to pierwszy w Polsce serwis zakupów grupowych, który uruchomił platformę z ofertami turystycznymi. Jeśli chcesz wyjechać z bliskimi na weekend, szukasz miejsca na dłuższe wakacje, zarówno w kraju, jak i zagranicą, przygotowaliśmy propozycje specjalnie dla Ciebie. Zabytkowe zamki, relaks w eleganckim Spa, regeneracja sił w uzdrowisku, romantyczny wyjazd we dwoje lub rodzinny urlop – to tylko kilka dostępnych możliwości, jakie znajdziesz w zakładce MyDeal Podróże. Serwis oferuje również wysokiej jakości kosmetyki, ubrania i dodatki znanych, światowych marek. Jeśli potrzebujesz produktów codziennego użytku, na MyDeal Sklepy znajdziesz m.in. zestawy garnków, odkurzacze. Stylowe elementy wyposażenia wnętrz, jak plakaty, fotoobrazy to świetny pomysł na prezent, a markowe ubrania i przyrządy do ćwiczeń ułatwią utrzymanie idealnej sylwetki. Wszystko wysokiej jakości i tanio - w cenie niższej niż regularna. Każdą ofertę możesz skomentować na forum Użytkowników, lub wystawiając opinie o wykorzystanym kuponie.

MyDeal.pl – zakupy grupowe


© MyDeal sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Bądź z nami

Biuro Obsługi Klienta MyDeal.pl - zadzwoń 22 250 20 61 lub napisz do nas