logo_md.png

Zobacz co o współpracy
mówią nasi partnerzy

1_hotel.jpg

Pałac Śmiłowice ****
Kraków

“Współpraca z serwisem przebiega bardzo sprawnie zarówno w okresie przygotowania i wystawiania ofert jak i obsługi posprzedażowej. Przeprowadzone wspólnie kampnia pozwoliły nam dotrzeć do szerokiego grona odbiorców z naszej grupy docelowej”

Łukasz Miechowiecki

Dyrektor ds. Marketingu

2_hotel.jpg

Grand Chotowa Hotel ***
SPA & Resort
Chotowa

“Współpracę z serwisem MyDeal rozpoczęliśmy 3 lata temu i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów wspólnych działań. Nie tylko chwalimy sobie profesjonalne podejście do naszej współpracy biznesowej, opieki posprzedażowej i poziomu kampanii marketingowych, ale również efektów, jakie one przynoszą. Po przeprowadzonych kampaniach w serwisie zauważyliśmy wzrost zainteresowania naszym obiektem oraz większą ilość odwiedzających nas Gości.”

Wojciech Ciurko

Kierownik Resortu

3_hotel.jpg

Baltic Plaza Hotel **** Kołobrzeg

“Niniejszym rekomenduję współpracę z portalem MyDeal Sp. z o.o. Dotychczasowa współpraca pozwala z pełną odpowiedzialnością zdefiniować partnera jako: solidnego, punktualnego i rzeczowego. Nieoceniona jest również wiedza merytoryczna pracowników spółki i ich otwartość na potrzeby klienta”

 Arkadiusz Pyjek

Zastępca Dyrektora Hotelu

4_hotel.jpg

Hotel Conrad **** 
KRAKÓW

“Hotel Conrad **** z siedzibą w Krakowie potwierdza, że portal MyDeal.pl jest godnym polecenia partnerem biznesowym. Przeprowadzone wspólnie kampanie pozwoliły nam dotrzeć do szerokiego grona odbiorców z naszej grupy docelowej. Odczuliśmy znaczny wzrost zainteresowania naszym obiektem. Liczymy na dalszą owocną współpracę”

 Tomasz Polak

Dyrektor Hotelu

5_hotel.jpg

SPA Medical
Dwór Elizy****
Długopole Zdrój

“Podczas trzyletniej współpracy, wszystkie zamówienia realizowane były bardzo sprawnie. Współpraca z serwisem MyDeal pozwoliła nam dotrzeć do szerokiego grona odbiorców z naszej grupy docelowej. W okresach stagnacyjnych mogliśmy wypełnić hotel, a w sezonie uzupełnić luki. Bardzo cenimy sobie profesjonalną obsługę ze strony portalu, zarówno przed jak i posprzedażową. Dzięki regularnemu wystawianiu ofert, pozyskujemy nowych gości, którzy chętnie polecają nasz Hotel rodzinie i znajomym”.

Agnieszka Falewicz

Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu

6_hotel.jpg

Art Hotel Nikifor***
Krynica Zdrój

“Z portalem MyDeal współpracujemy od trzech lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów wspólnych projektów. Regularne wystawianie ofert w serwisie pozwala na reklamę hotelu w szerokim gronie odbiorców z naszej grupy docelowej. Zauważalny jest wzrost liczby telefonów oraz odwiedzin strony internetowej. Całokształt współpracy z firmą MyDeal oceniamy bez zarzutu.”

Jarosław Czepieliński

Dyrektor

7_hotel.jpg

Hotel Verde Montana
Wellness&SPA ****
Kudowa Zdrój

“Serwis MyDeal polecam jako godnego Partnera biznesowego. Wyróżnia się on profesjonalną opieką sprzedażową, przeprowadzaniem rzetelnych kampanii reklamowych, a jego pracownicy posiadają dużą wiedzę merytoryczną. Co więcej, warto podkreślić, że Serwis posiada bardzo przejrzysty i wygodny system stoworzony dla Partnerów MyDeal, w którym można znaleźć wszelkie niezbędne informacje. Deklaruję chęć dłuższej współpracy z tym serwisem. ”

 Agnieszka Senkowicz

Dyrektor Hotelu

8_hotel.jpg

Zamek Moszna
w Mosznej

“Wystawienie oferty na portalu MyDeal spowodowało znaczny wzrost liczby telefonó oraz odwiedzin naszej strony internetowej. Pozyskani przez MyDeal goście to głównie rodziny z dziećmi oraz pary, które wracałąy do nas w późniejszych terminach. Współpracę z serwisem MyDeal uważamy za bardzo udaną i na pewno będziemy ją kontynuować w przyszłości”

Tomasz Ganczarek

Prezes Zarządu

Logo MyDeal

2016 © MyDeal sp. z o.o.