Biuro Obsługi Klienta MyDeal.pl - zadzwoń 22 250 20 61 lub napisz do nas

Kontakt

Jeśli wszystkie nasze linie są zajęte, to znaczy, że właśnie staramy się pomóc naszym użytkownikom. Napisz do nas na: mydeal@mydeal.pl Odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak to możliwe.
Jak zrealizować kupon?

Jeśli informacje zawarte na kuponie nie są wystarczające lub masz jakiejś wątpliwości, to dokładne instrukcje na temat realizacji kuponu zawarte są w treści zakończonej oferty. Aby je odczytać należy:

1. Zalogować się na swoje konto na MyDeal.pl (przycisk w prawym górnym rogu na stronie głównej)    
2. Wejść w zakładkę "Moje Kupony"
3. Kliknąć na tytuł wybranej oferty
4. W "Warunki Dealu" znajduje się szczegółowa instrukcja realizacji kuponu

Do kiedy (lub od kiedy) ważny jest mój kupon?

Informację na temat terminu ważności kuponu znajdziesz bezpośrednio na kuponie oraz w treści zakończonej oferty. Zobacz pytanie powyżej, żeby się dowiedzieć jak sprawdzić treść zakończonej oferty.

Jak zwrócić niewykorzystany kupon?

Chęć zwrotu kuponu należy zgłosić mailowo na adres naszego Biura Obsługi Klienta: .

Jak wykorzystać środki MyDeal?

Przyznane środki dostępne sa w zakładce "Mój profil - MyCash".
Podczas dokonywania zakupu, po kliknięciu "Zapłać za zakupy", pokażą się opcje płatności:
- Płacę środkami MyCash
- Karta płatnicza
- Przelew elektroniczny
Należy wybrać pierwszą opcję i w polu "Ile MyCashów chcesz wykorzystać" podać kwotę, jaką chcesz przeznaczyć na zakup. Jeżeli suma MyCashów nie jest wystarczająca, należy wybrać dodatkowo jedną z dwóch form płatności (karta płatnicza lub przelew elektroniczny).

Po zrezygnowaniu z newslettera otrzymałem wiadomość od MyDeal. Dlaczego?

Czasami może się zdarzyć, że od momentu rezygnacji z otrzymywania ofert możesz dostać jeszcze 2-3 maile, które zostały zakolejkowane w systemie zanim zdecydował(a/e)ś się zrezygnować z newslettera. Później żadne maile ofertowe od MyDeal.pl nie powinny trafiać do Twojej skrzynki.

Nie wiesz jak się zarejestrować?

Na stronie głównej na pasku w prawym górnym rogu naciśnij zaloguj się.

Jak dostać 10 zł za polecenie MyDeal znajomemu?

Każda osoba, która poleci MyDeal znajomemu, a następnie znajomy najpierw zarejestruje się po raz pierwszy i dokona zakupu na naszej stronie, otrzymuje zasilenie konta w serwisie kwotą 10 zł do wydania na dowolne Deale w ten sposób chcemy odwdzięczyć się wszystkim, którzy polecają nas innym.

WAŻNE Warunkiem uzyskania zasilenia jest dokonanie przez znajomego rejestracji i zakupu w tej samej sesji przeglądarki (tj. bez wyłączania jej, czy kasowania plików cookie). Akcja dotyczy Usług o wartości większej, niż 50 zł.

Kupiłeś Deal, ale nie otrzymałeś maila z potwierdzeniem?

Jeśli Deal działa, a wiadomość nie dotarła, to znaczy, że Twój system pocztowy mógł potraktować ją jako spam. Zaloguj się do naszego serwisu (przycisk w prawym górnym rogu), a następnie wybierz "Moje Konto" i "Moje kupony" - Twój kupon powinien być widoczny pośród kuponów niewykorzystanych. Możesz go wydrukować lub zapisać na dysku.

Kupiłeś Deal, ale nie widzisz go w zakładce "Moje kupony", chociaż Deal działa?

Prosimy o odrobinę cierpliwości. Niekiedy banki potrzebują nieco więcej czasu na ostateczną autoryzację transakcji, a dopiero po niej kupon pojawi się w Twojej zakładce. Sprawdź ponownie za godzinę  - Twój kupon powinien już być dostępny.

15

16

29

Masz jakieś pytania lub wątpliwości związane z Dealem?

Wypełnij formularz kontaktowy poniżej lub zadzwoń:
tel.: 22 250 20 61
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8:00 do 16:00
w godzinach od 8:00 do 16:00
w dniach od 11 do 16/08 infolinia nieczynna
przepraszamy za utrudnienia oraz zapraszamy do kontaktu mailowego

Jesteś dziennikarzem?

Zapraszamy do kontaktu pod adresem media@mydeal.pl.Chcesz wiedzieć, co może zyskać Twoja firma, dzięki współpracy z MyDeal?

Sprawdź , co może dać Twojej firmie współpraca z MyDeal.

Jak dbamy o jakość
Kontakt dla Użytkowników:

tel. 22 250 20 61
e-mail: mydeal@mydeal.pl


Kontakt dla Partnerów:

tel. 22 250 20 61
e-mail: biznes@mydeal.pl


Kontakt dla Mediów:

tel. 22 250 20 61
e-mail: media@mydeal.pl


Kontakt Marketing:

tel. 530 262 945
e-mail: marketing@mydeal.pl


Adres:

ul. Ciołka 10, III piętro

01-402 Warszawa

tel. 22 250 20 61
e-mail: mydeal@mydeal.plMyDeal.pl - miasto jakiego nie znasz

MyDeal.pl jest internetowym serwisem zakupów grupowych. Stworzony został z myślą o osobach, które cenią sobie wysoką jakość i niską cenę. Każdego dnia dostarczamy nowe promocje na popularne usługi, ciekawe podróże i przydatne produkty. Wszystko z rabatem nawet do 93%. Jeśli poszukujesz sposobu na spędzenie wolnego czasu, na MyDeal znajdziesz kupony do restauracji, sushi barów, pubów i ciekawych miejsc w Twoim mieście. Mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Poznania, Katowic i pozostałych miast śląskich, Wrocławia, czy Trójmiasta mogą skorzystać z promocji na usługi z kategorii zdrowie i uroda, gastronomia, kursy i szkolenia. Atrakcyjne ceny obejmują również bilety na koncerty, do teatrów oraz wejściówki do klubów sportowych. Oferty z tańszymi usługami odnajdą także osoby mieszkające w mniejszych miastach, jak np. Bydgoszcz, Toruń, czy Olsztyn.

Nie tylko usługi

MyDeal.pl to pierwszy w Polsce serwis zakupów grupowych, który uruchomił platformę z ofertami turystycznymi. Jeśli chcesz wyjechać z bliskimi na weekend, szukasz miejsca na dłuższe wakacje, zarówno w kraju, jak i zagranicą, przygotowaliśmy propozycje specjalnie dla Ciebie. Zabytkowe zamki, relaks w eleganckim Spa, regeneracja sił w uzdrowisku, romantyczny wyjazd we dwoje lub rodzinny urlop – to tylko kilka dostępnych możliwości, jakie znajdziesz w zakładce MyDeal Podróże. Serwis oferuje również wysokiej jakości kosmetyki, ubrania i dodatki znanych, światowych marek. Jeśli potrzebujesz produktów codziennego użytku, na MyDeal Sklepy znajdziesz m.in. zestawy garnków, odkurzacze. Stylowe elementy wyposażenia wnętrz, jak plakaty, fotoobrazy to świetny pomysł na prezent, a markowe ubrania i przyrządy do ćwiczeń ułatwią utrzymanie idealnej sylwetki. Wszystko wysokiej jakości i tanio - w cenie niższej niż regularna. Każdą ofertę możesz skomentować na forum Użytkowników, lub wystawiając opinie o wykorzystanym kuponie.

MyDeal.pl – zakupy grupowe


© MyDeal sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Bądź z nami

Biuro Obsługi Klienta MyDeal.pl - zadzwoń 22 250 20 61 lub napisz do nas