Biuro Obsługi Klienta MyDeal.pl - zadzwoń 22 250 20 61 lub napisz do nas

MyDeal.pl to strona internetowa, gdzie co kilka dni proponujemy ciekawy sposób na spędzanie czasu nawet do 80% taniej. Nasze oferty obejmują najlepsze: restauracje, kina, kluby fitness, salony piękności, wydarzenia kulturalne, imprezy sportowe i wiele innych.

Krok 1

Wystarczy kliknąć przycisk
"KUP TERAZ", podać swoje dane
i numer swojej karty albo zrobić
przelew elektroniczny.

Jeśli płacisz kartą, pieniądze
zostaną pobrane dopiero
w momencie, gdy Deal osiągnie
wymagane minimum osób.

Krok 2

Deal dojdzie do skutku, jeśli wymagana
liczba osób (podajemy ją na stronie)
zdecyduje się skorzystać z oferty.
Dlatego im więcej osób dowie się
o ofercie, tym masz większą szansę,
że Deal się uda.


Na stronie głównej, nad przyciskiem
"KUP TERAZ" są ikony wszystkich
największych portali społecznościowych,
za pomocą których możesz błyskawicznie
poinformować znajomych o naszej ofercie.

Krok 3

Jeśli zostanie spełnione minimum,
prześlemy kupon na Twój e-mail,
dodatkowo znajdziesz kupon w zakładce
"Moje kupony" na MyDeal.

Wydrukuj kupon i pokaż go na miejscu
sprzedawcy czy kelnerowi.
W przypadku gdy nie znajdzie się
odpowiednia liczba osób, oferta jest
nieaktualna. Pieniądze na Twojej karcie
zostaną odblokowane. Jeśli zapłaciłeś
za pomocą przelewu internetowego,
zwrócimy Ci całą kwotę.

Masz więcej pytań?

Sprawdź nasz przyjazny FAQ.

MyDeal.pl - miasto jakiego nie znasz

MyDeal.pl jest internetowym serwisem zakupów grupowych. Stworzony został z myślą o osobach, które cenią sobie wysoką jakość i niską cenę. Każdego dnia dostarczamy nowe promocje na popularne usługi, ciekawe podróże i przydatne produkty. Wszystko z rabatem nawet do 93%. Jeśli poszukujesz sposobu na spędzenie wolnego czasu, na MyDeal znajdziesz kupony do restauracji, sushi barów, pubów i ciekawych miejsc w Twoim mieście. Mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Poznania, Katowic i pozostałych miast śląskich, Wrocławia, czy Trójmiasta mogą skorzystać z promocji na usługi z kategorii zdrowie i uroda, gastronomia, kursy i szkolenia. Atrakcyjne ceny obejmują również bilety na koncerty, do teatrów oraz wejściówki do klubów sportowych. Oferty z tańszymi usługami odnajdą także osoby mieszkające w mniejszych miastach, jak np. Bydgoszcz, Toruń, czy Olsztyn.

Nie tylko usługi

MyDeal.pl to pierwszy w Polsce serwis zakupów grupowych, który uruchomił platformę z ofertami turystycznymi. Jeśli chcesz wyjechać z bliskimi na weekend, szukasz miejsca na dłuższe wakacje, zarówno w kraju, jak i zagranicą, przygotowaliśmy propozycje specjalnie dla Ciebie. Zabytkowe zamki, relaks w eleganckim Spa, regeneracja sił w uzdrowisku, romantyczny wyjazd we dwoje lub rodzinny urlop – to tylko kilka dostępnych możliwości, jakie znajdziesz w zakładce MyDeal Podróże. Serwis oferuje również wysokiej jakości kosmetyki, ubrania i dodatki znanych, światowych marek. Jeśli potrzebujesz produktów codziennego użytku, na MyDeal Sklepy znajdziesz m.in. zestawy garnków, odkurzacze. Stylowe elementy wyposażenia wnętrz, jak plakaty, fotoobrazy to świetny pomysł na prezent, a markowe ubrania i przyrządy do ćwiczeń ułatwią utrzymanie idealnej sylwetki. Wszystko wysokiej jakości i tanio - w cenie niższej niż regularna. Każdą ofertę możesz skomentować na forum Użytkowników, lub wystawiając opinie o wykorzystanym kuponie.

MyDeal.pl – zakupy grupowe


© MyDeal sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Bądź z nami

Biuro Obsługi Klienta MyDeal.pl - zadzwoń 22 250 20 61 lub napisz do nas