Biuro Obsługi Klienta MyDeal.pl - zadzwoń 22 250 20 61 lub napisz do nas

-81 %

Roczny Dostęp do E-Kursu Szybkiego Czytania

Zdobywaj wiedzę i nowe informacje w mgnieniu oka: roczny e-kurs szybkiego czytania przygotowany przez MG Centrum Szkoleń i Korepetycji. Dostęp do materiałów 24 godz. na dobę, z dowolnego miejsca na globie!

29

Wartość:
149 zł

Rabat:
81%

Deal wyprzedany?

Dołącz do nas!

a dowiesz się pierwszy o nowych ofertach

Zyskaj bezcenną wiedzę, jak nabywać ją szybciej, niż inni! Wystarczy, że zafundujesz sobie roczny e-kurs szybkiego czytania przygotowany przez MG Centrum Szkoleń i Korepetycji za 29 zł zamiast 149 zł! Sukces ma wiele źródeł - profesjonalne szkolenie online będzie jednym z nich!

O kursie
Szybkie czytanie to umiejętność, o której posiadaniu marzy każda osoba. Nasz system edukacji nie zapewniał jednak nikomu nowoczesnych technik uczenia się, zapamiętywania i szybkiego czytania. Nie oznacza to jednak, że w dorosłym życiu nie da się już tego opanować!

Celem kursu jest nauka podniesienia tempa wyjściowego czytania z jednoczesnym zrozumieniem i zapamiętywaniem przeczytanego tekstu. Szkolenie stanowi połączenie teorii z mnóstwem ćwiczeń interaktywnych, które pozwalają skupić się na praktycznych aspektach poznawanych technik, a w rezultacie je opanować. Tego nie zapewni Ci żadna książka, e-kurs daje efekty podobne do tych, które osiąga się dzięki udziałowi w długich i drogich szkoleniach stacjonarnych.

Chcesz nauczyć się angielskiego w miesiąc na poziomie umożliwiającym komunikację?
Chcesz zapamiętać szczegóły dokumentacji technicznej, aktów prawnych, podręczników?
Chcesz lepiej organizować swoją pracę i sprawić, że będzie efektywniejsza?

Wszystko to jest w Twoim zasięgu! Szybkiego czytania można nauczyć się samodzielnie. Nie musisz opanować wszystkich z przedstawionych w e-kursie technik - do lepszego rozumienia tekstu i szybszego zapamiętywania wystarczy, że znajdziesz swoją ulubioną.

Program szkolenia:
1. Szybkie czytanie, warunki pracy, metody uczenia się, test, ćwiczenia: poszerzenie pola widzenia, koncentracja uwagi, słowa klucze.
2. Akronimy, ćwiczenia: poszerzanie pola widzenia, koncentracja uwagi.
3. Cele i strategie czytania - czytanie ze zrozumieniem, ćwiczenia: logiczne myślenie.
4. Mapa myśli.
5. Łańcuch zdarzeń, czytanie ze zrozumieniem, ćwiczenia: koncentracja uwagi.
6. Łańcuch zdarzeń, czytanie ze zrozumieniem, ćwiczenia: koncentracja uwagi.
7. Pokój rzymski, test czytania ze zrozumieniem.
8. Ćwiczenia utrwalające dotychczasowy materiał, koncentracja uwagi, praca z tekstem - pytania otwarte i zamknięte.
9. Metoda haków, szybkie czytanie (książki).
10. Metoda cyfrowo-literowa.
11. Czytanie w 5 krokach, ćwiczenia: koncentracja uwagi.
12. Śródtytuły, logiczne myślenie, czytanie ze zrozumieniem.
13. Logiczne myślenie, szybkie czytanie w kontekście pytań.
14. Końcowy test czytania.
15. TEST podsumowujący Kurs nauki szybkiego czytania, zapamiętywania oraz metod uczenia się.

MG Centrum Szkoleń i Korepetycji
Centrum zostało założone w 2010 roku. Zajmuje się ono prowadzeniem szkoleń dla firm i osób prywatnych - zarówno otwartych, jak i zamkniętych, na terenie całej Polski.

Jego oferta obejmuje szeroką gamę szkoleń, w tym między innymi: ISO - szkolenia dla pracowników na stanowiskach, takich jak audytor wewnętrzny i zewnętrzny oraz dla osób, których zadaniem jest zarządzanie jakością, szkolenia w zakresie BHP, szkolenia o tematyce DGR, szkolenia informatyczne do obsługi programów Microsoft Office, a także szkolenia miękkie dla przedsiębiorców, managerów, osób szukających pracy.

Nadrzędnym celem MG Centrum Szkoleń i Korepetycji jest oferowanie klientom jak najlepszej jakości usług. Dzięki współpracy z ponad trzydziestoma ekspertami z wielu gałęzi nauki i biznesu organizowane przez nie szkolenia odpowiadają aktualnym potrzebom rynkowym i są korzystną inwestycją w rozwój kompetencji zawodowych.

Warto dodać, że w 2012 r. MG Centrum Szkoleń i Korepetycji zostało uhonorowane certyfikatem Rzetelna Firma, a w 2013 r. Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach wpisał je do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.

Jeśli pragniesz czytać więcej w krótkim czasie, a do tego pamiętać ze szczegółami najbardziej złożone informacje - kliknij Kup Teraz czym prędzej!

 • 29 zł zamiast 149 zł za roczny e-kurs szybkiego czytania przygotowany przez MG Centrum Szkoleń i Korepetycji
 • Grupa docelowa: uczniowie i studenci, pracownicy, którzy muszą zapamiętywać wiele szczegółowych informacji, osoby chcące szybko nadrobić zaległości wydawnicze, wszyscy, którym brakuje czasu na sięganie po dłuższe teksty
 • Korzyści: nauka szybkiego czytania, lepsze zapamiętywanie zdobytej wiedzy dzięki różnym technikom pamięciowym, lepsza organizacja pracy, możliwość błyskawicznego rozwoju i lepsza perspektywa sukcesu
 • Wygoda forma nauki: online, po zalogowaniu na stronę, dostęp do wiedzy o każdej porze, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz
 • Metoda treningowa: prezentacja multimedialna, ćwiczenia interaktywne, ćwiczenia do pobrania
 • Możliwość nabycia dodatkowych umiejętności przydatnych w życiu codziennym i na rynku pracy
 • Pomysł na ciekawy prezent
 • Realizacja kuponu:
   1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy szkolenia: http://mg-szkolenia.pl/zaloz-konto
   2. Po zarejestrowaniu, szkolenie jest aktywne i można zalogować się na mg-szkolenia.pl
   3. Możliwość wystawienia faktury po wpisaniu danych w okienku "Uwagi"

 • Ważność kuponu:
  od dnia zakupu do 30.09.17
 • 1 osoba może kupić i wykorzystać dowolną liczbę kuponów
 • Dostęp do szkolenia - 360 dni
 • MyDeal sp. z o.o. udostępnia platformę online, na której Użytkownicy mają wyjątkową możliwość kupowania towarów i usług od Partnerów (sprzedających) po rewelacyjnych cenach
 • Zawierasz umowę z: MG Centrum Szkoleń i Korepetycji Marta Gwiżdż, Bogumińska 5b, 44-351 Turza Śląska, NIP: 6472293107, REGON: 241679108

Gdzie jest MG Centrum Szkoleń i Korepetycji?

Zasięg: cały krajWybrane dla Ciebie

Skomentuj Deal
Skomentuj Deal

Podziel się z nami opinią na temat tej oferty.

Inne oferty

Wszystkie deale

Wszystkie deale

Zdrowie i uroda

Zdrowie i uroda

Catering Dietetyczny

Catering Dietetyczny

Usługi

Usługi

Sport

Sport

Motoryzacja

Motoryzacja

Podróże

Podróże

E-Kursy

E-Kursy

Bestsellery

Bestsellery

Kody rabatowe

Kody rabatowe


- Oglądasz 0 z 0 ofert -
MyDeal.pl - miasto jakiego nie znasz

MyDeal.pl jest internetowym serwisem zakupów grupowych. Stworzony został z myślą o osobach, które cenią sobie wysoką jakość i niską cenę. Każdego dnia dostarczamy nowe promocje na popularne usługi, ciekawe podróże i przydatne produkty. Wszystko z rabatem nawet do 93%. Jeśli poszukujesz sposobu na spędzenie wolnego czasu, na MyDeal znajdziesz kupony do restauracji, sushi barów, pubów i ciekawych miejsc w Twoim mieście. Mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Poznania, Katowic i pozostałych miast śląskich, Wrocławia, czy Trójmiasta mogą skorzystać z promocji na usługi z kategorii zdrowie i uroda, gastronomia, kursy i szkolenia. Atrakcyjne ceny obejmują również bilety na koncerty, do teatrów oraz wejściówki do klubów sportowych. Oferty z tańszymi usługami odnajdą także osoby mieszkające w mniejszych miastach, jak np. Bydgoszcz, Toruń, czy Olsztyn.

Nie tylko usługi

MyDeal.pl to pierwszy w Polsce serwis zakupów grupowych, który uruchomił platformę z ofertami turystycznymi. Jeśli chcesz wyjechać z bliskimi na weekend, szukasz miejsca na dłuższe wakacje, zarówno w kraju, jak i zagranicą, przygotowaliśmy propozycje specjalnie dla Ciebie. Zabytkowe zamki, relaks w eleganckim Spa, regeneracja sił w uzdrowisku, romantyczny wyjazd we dwoje lub rodzinny urlop – to tylko kilka dostępnych możliwości, jakie znajdziesz w zakładce MyDeal Podróże. Serwis oferuje również wysokiej jakości kosmetyki, ubrania i dodatki znanych, światowych marek. Jeśli potrzebujesz produktów codziennego użytku, na MyDeal Sklepy znajdziesz m.in. zestawy garnków, odkurzacze. Stylowe elementy wyposażenia wnętrz, jak plakaty, fotoobrazy to świetny pomysł na prezent, a markowe ubrania i przyrządy do ćwiczeń ułatwią utrzymanie idealnej sylwetki. Wszystko wysokiej jakości i tanio - w cenie niższej niż regularna. Każdą ofertę możesz skomentować na forum Użytkowników, lub wystawiając opinie o wykorzystanym kuponie.

MyDeal.pl – zakupy grupowe


© MyDeal sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Bądź z nami

Biuro Obsługi Klienta MyDeal.pl - zadzwoń 22 250 20 61 lub napisz do nas